Home Aktualitet Dy aksidente në Tiranë, 4 makina përplasen në Rinas, një i plagosur te Rruga e Durrësit

Dy aksidente në Tiranë, 4 makina përplasen në Rinas, një i plagosur te Rruga e Durrësit

nga Editor

Katër makina janë përfshirë në aksident mesditën e sotme në Rrugën e Rinasit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00 dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë që rreth orës 13:40, në Rrugën e Durrësit, mjeti me drejtues J. M, ka përplasur motorin me drejtues ende të paidentifikuar, rreth 25 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po  punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!