Home Aktualitet Ish-kryeminstri Berisha: Të shpëtojmë PD-në nga pazaret e turpshme Basha-Rama

Ish-kryeminstri Berisha: Të shpëtojmë PD-në nga pazaret e turpshme Basha-Rama

nga Editor

Pak orë para nisjes së takimit në qytetin e Fierit, Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shfaqet i rrethuar me simpatizantë, ndërsa fton demokratët që të bëhen pjesë e këtij takimi në kuadër të turit “Foltorja”. Në video ish-kryeministri Berisha deklaron: “Për shpëtimin e Partisë Demokratike dhe të Shqipërisë nga pazaret e turpshme, të Lulzim Bashës dhe Edi Ramës”. Kujtojmë që të enjten e javës së kaluar Berisha nisi turin e takimeve me demokratët në Tiranë.

https://vidnews.net/embed/1632214773109

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!