Home Aktualitet Basha thërret në zyrë krerët e degëve të…

Basha thërret në zyrë krerët e degëve të…

nga Editor

Kryetari i Partisë Demokratikke, Lulzim Basha ditën e sotme do të zhvillojë një takim me krerët e degëve lokale të PD-së në Kukës dhe Shkodër.

Mësohet se takimi me ta do të zhvillohet në selinë blu. Basha ka zgjedhur që ti mbledhë veç e veç drejtuesit lokalë të PD-së, pas një mbledhje të madhe që bëri me ta dy ditë pas vendimit për të përjashtuar Sali Berishën nga grupi parlamentar.

Këto lëvizje të kreut të PD-së vijnë menjëherë pasi ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur turin e tij të takimeve në të gjithë vendin me bazën demokratike.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!