Negociatat/ Meta: Të mos humbasin shpresat!

Read Time:20 Second

Në një kohë kur të gjithë presin vendimin përfundimtar për negociatat me Bashkimin Europian, presidenti Ilir Meta ka reaguar nga Kukësi duke thënë se shpreson që të ketë reflektim për një vendim pozitiv.

“Shpresoj të ketë reflektim për vendim pozitiv. Asgjë nuk ka përfunduar  dhe shpresoj të ketë reflektim. Vendet skeptike të ndjekin shembullin e Bundestagut. Të mos humbasin shpresat”- tha mes tjerash Meta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Ish-deputeti demokrat Shehaj: Me mos hapjen e negociatave humbën shqiptarët e thjeshtë, jo qeveritarët
Next post E FUNDIT/ Hahn konfirmon lajmin e keq: Nuk ka negociata për Shqipërinë