Ish-deputeti demokrat Shehaj: Me mos hapjen e negociatave humbën shqiptarët e thjeshtë, jo qeveritarët

Read Time:31 Second

Ish-deputeti demokrat Shehaj: Humbën shqiptarët e thjeshtë, jo qeveritarët te cilet vijojne me arrogancen dhe kjo është shenjë e keqe për të ardhmen tonë europiane.

Statusi dhe video e publikuar ne llogarine e tij ne FB nga Agron Shehaj

Ka arsye serioze për mos hapjen e negociatave me Shqipërinë, jo vetëm nga Franca por edhe nga Hollanda e Spanja, të cilat po mbulohen nga propaganda e qeverisë.
Me mos hapjen e negociatave humbën shqiptarët e thjeshtë, jo qeveritarët.
Ne dhe Shqipëria kemi nevojë për BE-në.
Por arroganca e qeverisë pëballë faktit të sotëm, është shenjë e keqe për të ardhmen tonë europiane.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Fundi i aspiratave europiane në Ballkan
Next post Negociatat/ Meta: Të mos humbasin shpresat!