Home Aktualitet Pas Tiranës Berisha zgjedh Fierin për “Foltoren”

Pas Tiranës Berisha zgjedh Fierin për “Foltoren”

nga Editor

Ish-kryeministri Sali Berisha do të mbajë “Foltoren” e radhës në qytetin e Fierit. Pas takimit me demokratët në Tiranë, Berisha duket se ka vendosur që takimin e radhës ta mbajë ditën e martë në orën 18:00, pranë ish-Universitetit “Ufo”.

“Diten e marte me daten 21 shtator 2021 do te mbahet ne Fier: “Foltorja per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Fierit te marrin pjese! Vetem te bashkuar fitojme!” – shkruan Berisha.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!