Home Aktualitet Shano: Ka 8 vite që Basha fiton dhe demokratët humbin. Po me 3 herë a quhet?!

Shano: Ka 8 vite që Basha fiton dhe demokratët humbin. Po me 3 herë a quhet?!

nga Editor

Nga Dritan Shano
Basha ja futi Berishës. Berisha i ka hyrë punës të ndëshkojë Bashën. Çfarë fitojnë demokratët nga ky feud?
Mund të them se 8 vitet që po lemë pas kanë qenë një zbor për demokratët për t’u mësuar me Bashën dhe humbjet. Ai fiton, ne humbim. A jemi mësuar? Po me 3 herë a quhet?

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!