Home Aktualitet Përfundon betimi i qeverisë ‘Rama 3’ tek Presidenti

Përfundon betimi i qeverisë ‘Rama 3’ tek Presidenti

nga Editor

Ka përfunduar betimi i qeverisë Rama3 tek Presidenti Ilir Meta pa praninë e mediave brenda pak minutash dhe kryeministri me ministrat janë parë duke dalë nga Presidenti dhe më këmbë i janë drejtuar kryeministrisë për mbledhjen e tyre të parë.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!