Home Aktualitet Komiteti nga njëra anë ndalon grumbullimet, por hesht për ato të pushteti! Shihni çfarë bëhet te Air Albania

Komiteti nga njëra anë ndalon grumbullimet, por hesht për ato të pushteti! Shihni çfarë bëhet te Air Albania

nga Editor

Këngëtari i njohur Ermal Meta ka mbajtur një koncert në “Air Albania” mbrëmjen e së premtes i pari që zhvillohet në këtë stadium.

Meta ka performuar disa nga këngët e tij më të njohura. Kanë qenë të shumtë qytetarët dhe fansat që e kanë ndjekur atë.

Koncerti është zhvilluar nën masat anti-Covid, por në një situatë aspak të mirë të pandemisë në këto momente në vendin tonë pasi çdo ditë ka viktima dhe gati 1 mijë të infektuar të rinj.

Madje vetem nje dite me pare Komiteti vendosi te ndaloje serish grumbullimet, por si gjithnje hest per cdo aktivitet qe vjen nga pushteti.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!