Home Aktualitet “Rrallë kam leje..”, Tabaku harron Kuvendin dhe poston foto me bashkëshortin

“Rrallë kam leje..”, Tabaku harron Kuvendin dhe poston foto me bashkëshortin

nga Editor

Pas një dite intensive dhe tensioni në Kuvend, deputetja Jorida Tabaku është shfaqur më e relaksuar në nisje të kësaj fundjave.

Në twitter ajo ka ka ndarë me ndjekësit e saj një foto me bashkëshortin ku shfaqen të qeshur në krahët e njëri-tjetrit.

Siç edhe mund të kuptohet foto është shkëputur nga një moment festiv.

“Rrallë kam leje për të publikuar foto të familjes” shkruan Tabaku.

Jorida Tabaku dhe Saimir Sallaku janë prindër të një djali dhe vajzave binjake.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!