Home Aktualitet Qeveria e re/ Nesër Rama dhe ministrat betohen te presidenti Meta

Qeveria e re/ Nesër Rama dhe ministrat betohen te presidenti Meta

nga Editor

Teksa mëngjesin e sotëm u votua në Kuvend qeveria e re ‘Rama 3’, ditën e nesërme do të bëhet ceremonia e betimit të kabinetit të ri te presidenti Ilir Meta.

Mësohet se ceremonia e betimit do të nisë në orën 10:00, në Presidencë.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!