Home Aktualitet Gafat e Ministres Muzhaqi/ Ironia e Manjanit: Mesa duket zonjusha e ka mësuar shqipen me t’nigjume

Gafat e Ministres Muzhaqi/ Ironia e Manjanit: Mesa duket zonjusha e ka mësuar shqipen me t’nigjume

nga Editor

Ish-ministri i Drejtësisë ka reaguar pas fjalimit te ministres se re te shtetit per Rinine dhe Femijet, Bora Muzhaqi.

“Mesa duket zonjusha e ka mësuar shqipen me t’nigjume.

Po çfarë duhet të bëjnë fëmijët, se nuk e kuptova?! Të shihen apo …. ihen?!

Po që babai i zonjushës kishte ‘…takuar për herë të parë prindërit e saj në gjimnaz’…?!

Të puthsha mendjen”, shkruan ish-ministri në një postim në rrjetet sociale.LEXO EDHE  Lëvizja e Berishës, Noka dhe Balliu: Për një PD më të fortë, vendimi me votë

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!