Home Aktualitet Shkrihet’ së qeshuri! Lulzim Basha ‘skuqet’ nga e qeshura në Kuvend, shkak bëhet fjalimi i deputetit të PD-së

Shkrihet’ së qeshuri! Lulzim Basha ‘skuqet’ nga e qeshura në Kuvend, shkak bëhet fjalimi i deputetit të PD-së

nga Editor

Seanca e djeshme plenare kaloi me të qeshura nga ana e deputetëve. Shkak u bë fjalimi i deputetit të Lushnjës në grupin parlamentar të PD-së, Sajmir Korreshi i cili ka kritikuar qeverinë për gjendjen e vështirë në të cilën ndodhet vendi si pasojë e keqmenaxhimit

1 / 3

Lulzim Basha

Por gjatë fjalësa së tij, ai ka përmendur edhe raste konkrete dhe situata të caktuara që kanë bërë që deputetët e tjerë në sallë të ‘zgjoheshin’ nga gjumi dhe të shpërthenin në të qeshura.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!