Home Aktualitet “Opozita e vetme ishte Meta”, Berisha: Pas zgjedhjeve u thashë demokratëve, Basha nuk ngjitet, ndërroni tehun

“Opozita e vetme ishte Meta”, Berisha: Pas zgjedhjeve u thashë demokratëve, Basha nuk ngjitet, ndërroni tehun

nga Editor

Sali Berisha: Pas bisedës, filluan fjalët. Doli Rama, Luli është djalë i mirë, unë qeveris me të. Dhe dolën si djalli me zile. Dilnin njerëzit bënin sondazhe dhe Opozita e vetme doli Ilir Meta. Të gjithë njihnin Metën si drejtues Opozite. I thashë u ke futur në thikë pas shpine aleatëve tanë, askush nuk të vjen në votime në atë ditë. U përpoqa ta ngjisja, se ishte broken lide, katër muaj pas zgjedhjeve u thashë, nuk ngjitet, ndërroni tehun të lartësojmë partinë

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!