Home Aktualitet Hotel “Rogner’ plot e për plot me demokratë, mbërrin Berisha

Hotel “Rogner’ plot e për plot me demokratë, mbërrin Berisha

nga Editor

Sali Berisha do të nisë takimin me demokratët e Tiranës, në një bashkëbisedim në Hotel Rogner.

Në sallën e hotelit, kanë mbërritur shumë anëtarë të PD-së dhe figura të rëndësishme të saj, të cilët duket se mbështesin Sali Berishën, pas përjashtimit që Lulzim Basha i bëri nga grupi parlamentar i PD-së.

Berisha do të vijojë takimet në të gjithë Shqipërinë, duke paralajmëruar një “kryengritje” në parti ndaj Lulzim Bashës.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!