Home Aktualitet Balla i bën karshillëk Ramës, uron Fatos Nanon me foton në krah të tij

Balla i bën karshillëk Ramës, uron Fatos Nanon me foton në krah të tij

nga Editor

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla i ka uruar ditëlindjen e 69-të ish-kryeministrit Fatos Nano.

Balla ka zgjedhur një foto të vjetër me Nanon kur ishin së bashku pjesë e PS dhe parlamentit.

Hapat e parë në politikë Balla i ka hedhur në kohën kur Nano ishte kryetar i Partisë Socialiste.

Pikërisht publikimi i fotos me Nanon. Duket se Balla ka filluar të dalë pak nga vetja duke i treguar Ramës, i cili nuk i dha asnjë post të rëndësishëm dhe i hoqi kompetencat brenda partisë dhe e largoi nga qarku ku u zgjodh deputet.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!