Home Aktualitet Një deputet në sallën e Kuvendit ka probleme shëndetësore (EMRI)

Një deputet në sallën e Kuvendit ka probleme shëndetësore (EMRI)

nga Editor

Një deputet në sallën e Kuvendit nuk ndihet mirë.

Tatiana Pirro ka pas debulese dhe renje tensioni.

Deputetja e Partisë Socialiste Tatjana Piro nuk është ndjerë mirë nga ana shëndetësore dhe pranë Kuvendit ka mbërritur ambulanca. Mësohet se deputetja socialiste ka pasur probleme me tensionin e lartë.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!