Home Aktualitet E papritur/ Kryesia e FRPD: Kërkojmë referendum për përjashtimin e Berishës nga PD

E papritur/ Kryesia e FRPD: Kërkojmë referendum për përjashtimin e Berishës nga PD

nga Editor

Pas vendimit të Bashës për të përjashtuar Berishën nga grupi parlamentar i PD ka patur reagime të shumta.

Gjatë ditës së sotme mesohet se, Kryesia e FRPD i ka dërguar një kërkesë Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi dhe kreut te Keshillit Kombëtar për thirrjen e një referendumi pas perjashtimit të Sali Berishës nga grupi parlamentar.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!