Njollë në pantallona dhe zhinxhir i hapur/ Deputeti “kapet mat” para Kuvendit

Read Time:24 Second

Një foto e deputetit socialist, Spartak Braho para seancës së sotme plenare, po qarkullon në rrjet.

Braho, i cilin sot kishte veshur një kostum ngjyrë kafe të lehtë mesa duket nuk e ka vënë re njollën tek pjesa e gjurit, apo zinxhirin e hapur të pantallonave.

Por, pavarësisht neglizhencës së Brahos, këto detaje nuk i kanë shpëtuar syrit të fotografëve.

Shumë prej deputetëve përpara se të hyjnë në parlament i kushtojnë një rëndësi të madhe pamjes së tyre të jashtme.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, merr flakë “Benzi”, panik te qytetarët
Next post Negociatat, a do të marrim një “PO” nga BE-ja? Sot vendoset fati i Shqipërisë