Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, merr flakë “Benzi”, panik te qytetarët

Read Time:21 Second

Një makinë ka shpërthyer vetëm pak minuta më parë në rrugën ‘Siri Kodra’ në Tiranë.

Shpërthimi ka ndodhur ngjitur me ‘Frigoriferin’ dhe mendohet të jetë shkaktuar nga një bombë që i është vënë një Benzi CLS, e cila ishte parkuar pranë një pallati.

Zona është shumë e populluar dhe me nxënës të shkollave, ndërsa kanë qenë qytetarë ata që kanë raportuar lajmin.

Deri më tani nuk raportohen të lënduar.

Vijon…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Maliqi:Negociatat nuk hapen nga Edi Mavrija!
Next post Njollë në pantallona dhe zhinxhir i hapur/ Deputeti “kapet mat” para Kuvendit