Current track

Title

Artist

0

Murrizi: 13 gazetarë, drejtues emisionesh, kanë dosje si spiunë të Sigurimit të Shtetit

I ftuar në emisionin ‘Çim Peka Live’ në Syri TV anëtari i Këshillit Kombëtar në Partinë Demokratike Myslim Murrizi është shprehur se ish sigurimsat e shtetit kanë poste drejtuese në polici dhe SHIK. Murri ndër të tjera në cilësinë e një personi që ka aksesuar dosjet e sigurimit është shprehur se janë 13 gazetarë të […]

0

Igli Cara takim me pensionistët: Ju ka munguar përkujdesja dhe vëmendja nga Bashkia e Durrësit

Kandidati i Partisë Demokratike në Durrës, Igli Cara ka ndarë disa momente nga takimi me pensionistët e qytetit të Durrësit, në rrejtin e tij social Facebook. Cara shkruan se kjo kategori është lënë jashtë vëmendjes dhe pa përkujdesje nga Bashkia, teksa zotohet se pas 14 majit shërbimet dhe hapësirat e dedikuara për moshën e tretë […]

0

’70 mijë banorë, pa një çerdhe’, Këlliçi në njësinë Nr.14: Transport publik falas, për të ulur kostot e jetesës!

“Zona më e diskriminuar nga Bashkia e Tiranës”, kështu e cilësoi Njësinë Nr.14, kandidati i opozitës Belind Këlliçi, i cili zhvilloi takim me banorë të “Astirit” dhe “Unazës së Re”.  Gjatë bashkëbisedimit, Belind Këlliçi evidentoi disa nga problemet që shqetësojnë komunitetin prej 70 mijë banorësh duke vënë theksin te mungesa e shkollave, çerdhe apo dhe […]

0

Inceneratori Fier/ SPAK ia ‘fali’ Armando Subashit faturat abuzive të shpronësimit

Armando Subashi mori lejen e kryesocialistit Edi Rama për të garuar për një mandat të tretë në krye të Bashkisë së Fierit. Deri më tani ai ka dalë “pa u lagur” nga afera e inceneratorit të Fierit. Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion (SPAK), në materialet e saj hetimore ka përmendur rolin e Subashit në shpronësimin abuziv […]

Loading title
Loading artist

CURRENT RADIO SHOW

Now On Air

Sun Rhythm

Have fun, dance and smile.

13:00 17:00


COMING NEXT

THE CHART

  • Chart track

    1

    3

Current track

Title

Artist